O pořadu

Nový televizní pořad přináší velké příběhy neobyčejných malých hrdinů.

V dětském světě známí moderátoři kamarád bez hranic Fešák Píno a hvězda mezi bonbóny Bóňa BON Bóňa hledají dětské hrdiny a za přítomnosti kamer pro ně připravují neobyčejný Den úsměvů s nevšedními zážitky.

Lidský život se může ze vteřiny na vteřinu změnit a otočit vzhůru nohama. To především ve chvíli, kdy zasáhne vyšší moc. Často se tak nestane, protože jsou nablízku malí hrdinové. Chodí do školky, do školy, baví se s kamarády a svými vrstevníky. Na první pohled jsou od jiných dětí nerozeznatelní, přesto jsou něčím neobyčejní. V životě dokázali něco, co málo kdo. Zachránili lidský život, pomohli v nouzi nebo podali pomocnou ruku tam, kde bylo potřeba.

Přestože se sami za hrdiny nepovažují, je důležité připomínat, že jsou mezi námi a to, jak by se k sobě měli lidé chovat v okamžiku, kdy někdo z nás potřebuje pomoc. Dětské hrdinské skutky ukazují i dospělým nepřekonatelnou odvahu a to, že jim jejich okolí není lhostejné. Televize je silné médium a jedním odvysílaným dílem inspiruje tam, kde je to potřebné.

Každý týden se mohou diváci těšit na jeden velký příběh, jehož scénář napsal sám život.

Vysílání

TV pořad Hvězda úsměvů bude vysílán na některém TV kanále v ČR.